Godkjente kursholdere GK-kurs

Her finner du en oversikt over kursholdere som er autoriserte for å holde Grønt kort kurs som har godkjent at deres kontaktinformasjon publiseres på nett. Det finnes en del kursholdere i tillegg til dette, men da må du kontakte klubben din eller kontaktperson i kretsen for å få navnet på disse.

Listen er sortert på poststed.

Fornavn Etternavn Email Rideklubb Postnummer Poststed
Lucinda Bjørnset Reksten lucinda@lyheim.net Flora Hestesportklubb Florø 6908
Ann-Kristin Leirbakken Ak.leirbakken@yahoo.no Ryttersport Nord 9510 Alta
Andre Nordhagen andn91@hotmail.com Nord-Østerdal Hestesportsklubb 2560 Alvdal
Tine Borgård tineborgaard@gmail.com Moss og omegn 1809 Askim
Anne Svenkerud Bjørgo anne@bjorgo.no Valdres Ride- og Kjøreklubb 2910 Aurdal
Line M Gundersen linemgundersen@gmail.com Sarpsborg og Omegn Rideklubb 1570 Dilling
Tina Solbakken Tina.Solbakken@gmail.com SØRL 4870 Fevik
Hildegunn Starheim Remme hildegunnsrh@gmail.com Eid ride og kjøreklubb 6808 Førde
Marianne Teigland mo_teigland@hotmail.com Harstad Rytterklubb 9423 Grøtavær
liv haug liv.haug@hotmail.com Nittedal 1488 hakadal
Astrid Eva Horn asevho@hotmail.no Halden 1786 Halden
Anne Rebekka kulseng-hansen post@annerebekka.no harstad ride og kjøreklubb 9402 Harstad
Lena Tretvoll Lena_tretvoll@yahoo.com Skånland stall og rideklubb 9408 Harstad
Mia Eggum Storå mia@harstadhestesportsenter.no Harstad ride og kjøreklubb 9402 Harstad
Henriette Blix henriette_blix@hotmail.com Meløy Hestesportklubb 8187 Jektvik
Christina Amalie Ødeskaug Chriamod@hotmail.com Hurum rideklubb 3490 Klokkarstua
Janne Karoline Hotvedt Tveita Jannekaroline@hotmail.com Holmestrand og omegn Rideklubb 3614 Kongsberg
Ingrid Mikkelsen ingridmi67@gmail.com Porsanger Rideklubb 9700 Lakselv
Ingrid Jacobsen ingrid@mosselektro.no Råde og Onsøy Rideklubb 1560 Larkollen
Tone Farestveit tonefarestveit@hotmail.com Starum Hestesportsklubb 2840 Lena
Kristine Linnea Hansen Kristine.l.j.hansen@gmail.com Drammen og omegn rideklubb 3400 Lier
Marianne Sundal mariannesundal@hotmail.com Sylling Rideklubb 3405 Lier
Marita Sørum Miko_2707@hotmail.no Moldegaard ryttersportsklubb 5215 Lysekloster
Heidi Bråten hagen_braten@hotmail.com Polarsirkelen Hestesportklubb 8611 Mo i Rana
Hege Tidemandsen Larsen Hege.tidemandsen@gmail.com Solør rideklubb 2265 Namnå
Vera Aspeslett vera@aspeslett.no Skjomen ILs ryttergruppe 8515 Narvik
Kamilla Hagevik Brattøy Kamilla-h-b@hotmail.com Meløy Hestesportlag 8149 Neverdal
Line Forberg Forbergline@gmail.com Eid ride- og køyreklubb 6770 Nordfjordeid
Mona Virtanen monamie@hotmail.com Eid Ride- og køyreklubb 6774 Nordfjordeid
Natalie Grape Hansen nataliegrapehansen@hotmail.com Midt Troms og omegn hestesportsklubb 9040 Nordkjosbotn
Ellen Kulbotten Stallgg@hotmail.com Vådan Hestesportsklubb 7300 Orkanger
Kirsten Arnesen kirsten@rytter.no Østmarka Rideklubb 0672 Oslo
Sigrid Rui sigrid@ridesenteretirauland.no Morger Rideklubb 3864 Rauland
Marie Thorson Natten marienatten@gmail.com Hallingen hestesportsklubb 3630 Rødberg
Hege Røed Hegeroed63@gmail.com Lysefjorden Rideklubb 5239 Rådal
Guri Hårstad By guri.by@online.no Orkdal rideklubb 7357 SKAUN
Tiril Røssum-Tokerud Tirilroessum@hotmail.com Eidsberg rideklubb 1859 Slitu
Caroline Hammari caroline.hammari@hotmail.com Ryttersportsklubben NOR 9154 Storslett
Elin Hilling ehilling76@gmail.com Sylling Rideklubb 3410 Sylling
Hanna Malene Pettersen hanna-malene@hotmail.no Midt-troms og omegn hestesportsklubb 9310 Sørreisa
Moy Susanne Birkenes Moy_susanne@hotmail.com Tana hestesportsklubb 9841 Tana
Karin Kristine Robertsen karin.robertsen@gmail.com Tromsø Ryttersportsklubb 9007 Tromsø
Irene Møller Sæverud irms@birkenes.kommune.no Sørlandsparken Rideklubb 4658 Tveit
Liv Kristin Dybsand l_kd@live.com Nord-Østerdal Hestesportsklubb 2500 Tynset
Kristine Ulrichsen kristine-ulrichsen@hotmail.com Nome rideklubb 3830 Ulefoss
Heidi Holthe heidi.holthe@hotmail.com Jarlsberg og Melsom Rideklubb 1390 Vollen
HARALD WEIBERG GULLIKSEN harald@gulliksen.no Ålesund Rideklubb 6017 Ålesund
Linda Ruth Rønning lindarronning@gmail.com Ålesund Rideklubb 6017 Ålesund