Internasjonal stevne- og mesterskapskalender

På denne siden finner du informasjon om norske deltakere på internasjonale stevner og mesterskap i alle grener.

14mai06:00

Dressur: CDIU25 Budapest region - Pilisjászfalu (HUN) 14-18. mai

Celina Bådstangen representerer Norge i Budapest region - Pilisjászfalu (HUN) 14-18. mai.

15mai06:00

Sprang: CSIO3* -NC EEF/ CSI1*/CSIU25 Martoft (DEN) 15-19. mai

Norske stiller med lag i nasjonshoppingen i Martoft, og følgende ryttere er på laget Pål Flam, Ingrid Gjelsten, Geir Gulliksen, Therese Søhol Henriksen og Mira Høidal.

Anette Ringnes er der som individuelle utøvere.

15mai06:00

Sprang: CSI2*/CSI1*/ CSIYH1* Bonheiden (BEL) 15-19. mai

Maria Natalie Olsen Stamnæss deltar i Bonheiden (BEL) 15-19. mai.

15mai06:00

Sprang: CSIO3*-NC EEF/ CSI1*/CSIYH1*Kronenberg (NED) 15-19. mai

Norge deltar i nasjonshoppingen i Kronenberg, og følgende ryttere er på laget Marit Haarr Skollerud Cox, Cirtsen Cecilie Dohrmann, Cecilie Hatteland, Oda Charlotte Lyngvær og Simon Rahbek Yde.

Siri Martine Bakken er der som individuell rytter.

16mai06:00

Sprang: CSI4*/CSI2*/ CSIAm Bourg en Bresse (FRA) 16-20. mai

Victoria Gulliksen representerer Norge i Bourg en Bresse (FRA) 16-20. mai.

17mai06:09

Feltritt: CCI2*-S Chatsworth (GBR) 17-19 mai

Yasmin Olsson Sanderson/Global La Pomme representerer Norge i Chatsworth (GBR) 17-19 mai

21mai06:00

Dressur: CDI3* Aachen (GER) 22-23. mai

Isabel Freese og Mathilde Klaesson representerer Norge i Aachen (GER) 22-23. mai

22mai06:00

Sprang: CSIO5* Roma (ITA) 22-26. mai

Victoria Gulliksen deltar i Roma (ITA) 22-26. mai.

22mai06:00

Sprang: CSI2*/CSI1*/ CSIYH1*/CSIP Opglabbeek (BEL) 22-26. mai

Følgende ryttere deltar i Opglabbeek (BEL) 22-26. mai: Sandra Roarsen Haugen, Jenny Krogsæter og Marie Valdar Longem.

22mai06:00

Sprang: CSI4*/CSI2*/ CSIAm Hohenkirchen - Hoen Wieschendorf (GER) 22-26. mai

Ingrid Gjelsten deltar i Hohenkirchen - Hoen Wieschendorf (GER) 22-26. mai.

22mai06:00

Sprang: CSI2* Lisboa (POR) 22-26. mai

Nora El Sayed Hansen deltar i Lisboa (POR) 22-26. mai.

23mai06:00

Voltige: CVIJ2* Lier (BEL) 23-26 mai

Ella Bryne Smogeli representerer Norge i Lier (BEL) 23-26 mai

23mai06:00

Dressur: CDIU25 Olomouc (CZE) 23-26. mai

Hannah Barlaup representerer Norge i Olomouc (CZE) 23-26.mai

23mai06:00

Feltritt: CCI2*-S/CCI3*-S/CCI4*-S Baborowko (POL) 23-26 mai

Serine Overvik, Heidi Bratlie Larsen og Inger Sofie Kjeldaas representer Norge i Baborowko (POL) 23-26 mai

23mai06:00

Feltritt: CCI2*-L/CCI3*-L Bicton (GBR) 23-26 mai

Yasmin Sanderson og Oda Christine Lippestad representerer Norge i Bicton (GBR) 23-26 mai

30mai06:00

Dressur: CDIU25 St. Margarethen (AUS) 30. mai - 02. juni

Hannah Barlaup representerer Norge i St. Margarethen (AUS) 30. mai - 02. juni