NRYF
Reglementsendringer i NRYFs konkurransereglement for 2025
Høsten er tiden for gjennomgang av vårt konkurransereglement.


Ryttere, trenere, arrangører, teknisk personell og andre som interesserer seg for ryttersporten, inviteres nå til å sende inn sine innspill/forslag ved å fylle ut et kort skjema. Skjemaet til din gren finner du ved å trykke på knappene under. Viktig at det gis kort og grundig begrunnelse for endringsforslaget med presis henvisning til hvor i reglementet det ønskes endring.
Respektive sportsutvalg vil på bakgrunn av alle innspill, utarbeide et sammenfattet forslag til endringer som blir oversendt til Teknisk Komité reglement (TKr) for behandling. Forslagsstiller blir anonymisert.
Frist for innsending av forslag er 1. oktober.
Eventuelle spørsmål kan rettes på e-post til leder av sportsutvalget for hver enkelt gren - kontaktinformasjon finner du i skjemaet som skal fylles ut.
Relaterte artikler

Sprang
Mange gode lagrunder på hjemmebaneMange gode lagrunder på hjemmebane

NRYF
Har du navnet på hestesportens nye gjenbruksuke?Har du navnet på hestesportens nye gjenbruksuke?

Dressur
Stor oppslutning og god stemning under Vårpuls Stor oppslutning og god stemning under Vårpuls

Teknisk personell
Steward 1 Kurs i Østfold RytterkretsSteward 1 Kurs i Østfold Rytterkrets