U21

Her finner du informasjon om landslag og satsingsgrupper U21 i dressur (ponni - kat I og II, children, junior- og ungryttere).

Landslagsledere

Lagledere for NRYFs landslag og satsingsgrupper for U21 i dressur:


Ponni - landslag og satsingsgrupper

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge) (rev 26.09.22)

    Troy Grønvold Belgen/Strandgaards Dance ForeverSkedsmo Rideklubb
    Celine Granli/DavidoffSolberg Rytterklubb
    Thea Victoria Harlem/Schmeer's Hof SimbaBorge rideklubb
    Mira Antonsen Hjelle/Filur af GrønagergårdMoldegaard Ryttersportsklubb
  • Satsingsgruppe kat I (alfabetisk rekkefølge) (rev 26.09.22)

    Tuva Eckdahl Book/Shanti MJarlsberg og Melsom rideklubb
    Hennie Moen Haugen/Rythm ForestNittedal Rideklubb
    Julie Hvinden-Haugen Jacobsen/Hedemand`s DumbledoreHadeland ride- og kjøreklubb
    Aurora Milde Kirkeberg/Elmholts IdolOppdal hestesportsklubb
    Maria Kvande-Rydland/Ekras VettuvaLysefjorden rideklubb
    Alexander Dalgaard Ranum/Steendieks CunninghamSkedsmo rideklubb
  • Satsingsgruppe kat II (alfabetisk rekkefølge) (rev 26.09.22)

    Ingse Hagevik/MalibuMoldegaard Ryttersportsklubb

Children - landslag og satsingsgruppe

  • Satsingsgruppe (rev. 23.11.22)

    Matilde Malmberg/AC`s Pik Midaz

    Skedsmo Rideklubb

Junior - landslag og satsingsgruppe

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge) (rev 26.09.22)

    Emma Løkken/Mr. GoldOppdal hestesportsklubb
  • Satsingsgruppe (alfabetisk rekkefølge) (rev 23.11.22)

    Anne Mathilde Reimer Haga/Treldegårds SensasionLysefjorden rideklubb
    Ylva Kristine Iversen/DiceTanum rideklubb
    Adeline Eide Johansson/Sahlertz' RamballGjøvik rideklubb
    Martin Beitnes Kreken/Tjardo Fan De Fry-StedSørkedalen rideklubb
    Sondre Torp Kristiansen/Thybo’s LabanSolberg rytterklubb
    Sanna Kristofferstuen/Stall K's Bon JoviNittedal rideklubb
    Emma Løkken/Katholm's MinotOppdal hestesportsklubb
    Oda Kveiland Ruud/FalconSkedsmo Rideklubb
    Live-Helena Sunde-Kvålsgard/SJ Royal HitSolberg rytterklubb
    Mali Vigre Vølstad/Helgenæs VictoriaSandnes og Jæren rideklubb

Ungryttere - landslag og satsingsgruppe

  • Landslag (i alfabetisk rekkefølge) (rev 26.09.22)

    Kristiane Askim Hillern/Schnell's Happy BirthdayBærum rideklubb

    Carmen Grønvold Johannessen/

    Højgaardens Santos

    Solberg Rytterklubb
    Anine Mørch-Aas/Maserati (III)Solberg Rytterklubb

    Nora Windgätter/Noesmindes Miami

    Soma Ryttersportsklubb
  • Satsingsgruppe (i alfabetisk rekkefølge) (rev 23.11.22)

    Vilde Brekke/Syringa LerupTanum rideklubb
    Nora Saxebøl Eek/Dark DesignTanum rideklubb
    Tuva Hansen/Stall-K's Sunny Girl WTanum rideklubb
    Celine Karstensen/Don PriamosRåde og Onsøy rideklubb
    Sara Nordli/Zeuberlehrling HSRåde og Onsøy rideklubb
    Kristina Vigre/OrighanaNærbø Rideklubb