U21

Her finner du informasjon om landslag og satsingsgrupper U21 i dressur (ponni - kat I og II, children, junior- og ungryttere).

Landslagsledere

Lagledere for NRYFs landslag og satsingsgrupper for U21 i dressur:


Ponni - landslag og satsingsgrupper

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge) (rev 19.06.22)

    Troy Grønvold Belgen/Strandgaards Dance ForeverSkedsmo Rideklubb
    Celine Granli/DavidoffSolberg Rytterklubb
    Thea Victoria Harlem/Schmeer's Hof SimbaBorge rideklubb
    Mira Antonsen Hjelle/Filur af GrønagergårdMoldegaard Ryttersportsklubb
  • Satsingsgruppe kat I (alfabetisk rekkefølge) (rev 19.06.22)

    Tuva Eckdahl Book/Shanti MJarlsberg og Melsom rideklubb
    Mira Antonsen Hjelle/Herikos BredagerMoldegaard Ryttersportsklubb
    Aurora Milde Kirkeberg/Elmholts IdolOppdal hestesportsklubb
    Maria Kvande-Rydland/Ekras VettuvaLysefjorden rideklubb
    Alexander Dalgaard Ranum/Steendieks CunninghamSkedsmo rideklubb
  • Satsingsgruppe kat II (alfabetisk rekkefølge) (rev 22.07.22)

    Ingse Hagevik/MalibuMoldegaard Ryttersportsklubb
    Julie Hvinden-Haug Jacobsen/Honeymoon (III)Hadeland ride- og kjøreklubb

Children - landslag og satsingsgruppe

  • Det er for tiden ingen utøvere i denne alderskategorien på landslag eller i satsingsgruppe.

Junior - landslag og satsingsgruppe

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge) (rev 10.05.22)

    Emma Løkken/Mr. GoldOppdal hestesportsklubb
  • Satsingsgruppe (alfabetisk rekkefølge) (rev 22.07.22)

    Vilde Brekke/Syringa LerupTanum rideklubb
    Ylva Kristine Iversen/DiceTanum rideklubb
    Adeline Eide Johansson/Sahlertz' RamballGjøvik rideklubb
    Martin Beitnes Kreken/Tjardo Fan De Fry-StedSørkedalen rideklubb
    Sondre Torp Kristiansen/Thybo’s LabanSolberg rytterklubb
    Sanna Kristofferstuen/Stall K's Bon JoviNittedal rideklubb
    Emma Løkken/Katholm's MinotOppdal hestesportsklubb
    Live-Helena Sunde-Kvålsgard/SJ Royal HitSolberg rytterklubb
    Mali Vigre Vølstad/Helgenæs VictoriaSandnes og Jæren rideklubb

Ungryttere - landslag og satsingsgruppe

  • Landslag (i alfabetisk rekkefølge) (rev 22.07.22)

    Kristiane Askim Hillern/Schnell's Happy BirthdayBærum rideklubb

    Carmen Grønvold Johannessen/

    Højgaardens Santos

    Solberg Rytterklubb
    Anine Mørch-Aas/Maserati (III)Solberg Rytterklubb

    Nora Windgätter/Noesmindes Miami

    Soma Ryttersportsklubb
  • Satsingsgruppe (i alfabetisk rekkefølge) (rev 22.07.22)

    Nora Saxebøl Eek/Dark DesignTanum rideklubb
    Julia Lysgård Hammer/Vimogårdens Ricca DonnaSkedsmo rideklubb
    Tuva Hansen/Stall-K's Sunny Girl WTanum rideklubb
    Celine Karstensen/Don PriamosRåde og Onsøy rideklubb
    Hedda Victoria Aam Opheim/Mythos CMLSolberg Rytterklubb
    Kristina Vigre/OrighanaNærbø Rideklubb