Cup-kvalifiserte til KOHS

Følgende ryttere er kvalifisert til Kingsland Oslo Horse Show gjennom The Body Shop cup for ponni kat 2, Backe cup for ponni kat 1 og Felleskjøpet Champion cup

av
Ingrid Dokmo
Laster annonse...

Disse klassene går som nasjonale klasser og man melder seg på ved å sende mail til Charlie@oslohorseshow.com. Det settes i tillegg opp en Last Chance på Hønefoss for ponni kat 1 og 2 den 23-25. september.

The Body Shop Cup ponni kat 2


Nr.

Rytter

Ponni

Klubb

1

Sofie Bjerkan Knoff

Keegan's Duffy

TØNS

2

Philippa Porskrog Heiestad

Lundgreens Amazing Dancer

DOR

3

Amalie M. Rieber-Mohn

Mayfield Welfenkrone

DOR

4

Iselin Assersen Jansen

Nygaards Fabelagtig

SJR

5

Ella Homme Claussen

Kantje's Wilson

GRSK

6

Malin N. Malum

Lisehøjs Diva

STEIN

7

Else Victoria Verstegen

Dark Boy

KONG

8

Selma Andersen Kristiansen

Million Dollar Baby

SLETT

Backe Cup ponni kat 1


Nr.

Rytter

Ponni

Klubb

1

Andrea Sedivy Kristiansen

Treflaeth Bonso

JMRK

2

Kristina Nikita Wallin

Hot Pursuit

GRSK

3

Amalie B. Schau

Sparkling Mr Boombastic

SØRK

4

Mathilde K. Ytterbøl

Kilmore Mickey D

HASL

5

Linnea S. Jordet

Move on Lady Primrose

SKED

6

Sanne Salvesen

Grangview Ice Man

SJR

7

Frøydis Aker

Keady Girl

DIKE

8

Kaja Foss Kjølner

Done N'Dusted

JMRK

9

Rikke Holt Kjeserud

SR Toms Lad

EIDSB

10

Rine Hansen

Dancing Campana

IHRK

Felleskjøpet Champions Cup


Nr.

Rytter

Hest

Klubb

1

Michelle Strand Ingvorsen

Chelsea (II)

TØNS

2

Aurora Dahl Olsen

Indy ES

TRØND

3

Lotte Rønning-Hansen

Elnica

LSRK

4

Sebastian Kismul Børgesen

Pepper Van Het Lindehof

SJR

5

Helena Victoria Holmen Brosveet

Billy Hood

BÆRU

6

Maiken Vandbakk Dragerengen

Sancerre

SKED

7

Aila Margrete Kristengård

Otazu M

HASL

8

Kaja Smith-Kjelland Kjellesvik

Fortune's It's Me

JMRK

9

Olav Magne Moheim

Vellini Z

AGR

10

Anja Moen

Hermantica

TØNS

11

Marie Moen Pettersen

Bandit NOK

STEIN

11

Mina Krossli Larsen

Lyx Hästak

GRSK

13

Susanne Porskrog Heiestad

Bon Ton v.h. Hippodroom

DOR

13

Emilie Svaboe Kolind

Qlippa Hästak

SOMA

15

Amalie Litland

Du Beau Z

BRGN

15

Lise Johnsen

Zero Z

TRON

15

Linn Iren Samslått Askeland

Cancellara

AGR

15

Linnea Marie Lunde

Kirsebærgårdens Cayenne

GRSK

19

Antonea Lovise Husemoen

Kirkebygaards Mister

JMRK

19

Sara Emilie Skoftedalen Bruun

SLT Lysium All Right

GRSK

21

Lotte Rønning-Hansen

Inola

LSRK

21

Filip Brekke

Giga Star de Tiji

DRØB

23

Mille Eliassen Langstrand

Avento 2

SLETT

23

Dan Børve

Skikkilds Cassie

ØYST

23

Linnea Tomelthy Storstrøm

Flora By Gucci

BÆRU

23

Linnea Tomelthy Storstrøm

Billy Lambert

BÆRU

23

Bertine Louise Skogly

Volstrups Celtic

TRSØ

28

Ragnhild Rabo Carlsen

Jamaica

DRAM

29

Aline Kathrine Sandaa

Favos Checkmate

POLA

29

Ina Tveiten Honkomp

GK Babette

SJR

29

Emma Havre Iversen

Miss Sophie

BRGN

29

Aila Margrete Kristengård

Lasita

HASL

29

Ida Marie Øie

Rolf Optimus

LANG

29

Marie Moen Pettersen

Lerens Pablo

STEIN

Relaterte artikler

  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
Laster annonse...