Uttaket av de unge sprangrytterne er gjort

Nå er ekvipasjer i aldersbestemte klasser sprang tatt ut til Nordisk 30. juni til 4. juli i Ypäja, Finland.

av
Rebecca Ballestad-Mender

Ponni Kat 2

Emmeline Pedersen / Master Bob /Hønefoss og Ringerike Rideklubb

Vilja Lyngseth Gruben/Kantje’s Wilson /Polarsirkelen Hestesportklubb

Olivia Borge Malmo / Obama Søblink /Borge Rideklubb

Ponni Kat 1

Rasmus Aasland /Poetics Floura – hjemmereserve- Gaoth Mhara Lad /Tønsberg og Omegn Rideklubb


Thea Gunleksen /Parc Cookie /Grenland Ryttersportsklubb
Oda Therese Oddsen /Javas Alun /Sandnes og Jæren Rideklubb

Pernille Lunde /SL Safo IV /Arendal og Grimstad rideklubb

Dina Nicolaysen /Electra /Borge Rideklubb

Hjemmereserve: Julie Askim Petersen /Sparkling mr Boomtastic /Drammen og Omegn Rideklubb

Children

Amalie Marie Litland /Lux My Way /Bergen Rideklubb

Marthe Stokka Øya /Paola Ladies Choice /Arendal og Grimstad Rideklubb

Mia Søraas /Pepsi Light - Hjemmereserve – Isabella /Fana Hestesportsklubb

Emma Tallulah Behn/Fetoucha / Drammen Og Omegn Rideklubb

Marie Lensebråten Walstad /Clarkes Ferro – Hjemmereserve-

Sandagergård's Coriano / Sarpsborg Og Omegn Rideklubb

Første hjemmereserve: Sebastian Oddsen /Felotche vd Rhamidiehoeve / Sandnes og Jæren Rideklubb

Andre hjemmereserve: Valentina Overå / Care for Love / Hønefoss og Ringerike Rideklubb

Junior

Ingrid Sandhei Bjørklund /Arie Z / Polarsirkelen Hestesportklubb

Victoria Celine Dalen / Catoo Bi Du / Arendal og Grimstad Rideklubb

Sindre Svepstad / Genetic-Loma II SB / Trondheim Rideklubb

Madeleine Alexandra Lien /EH Quick Nina / Drammen og Omegn Rideklubb

Rikke Budsberg /Gezel / Sandnes og Jæren Rideklubb

Første hjemmereserve: Emilie Kvevik /My Lady 177 /Rogaland Rideklubb

Andre hjemmereserve: Sandra Roarsen Haugen /Contiki /Trøndelag Hestesportsklubb

Unge ryttere

Lea Fondevik Syversen / Ambra Hjemmereserve: Kito Epleaser van de Tarweschoof , Hendriek /Follo Hestesportsklubb

Patrick Anders Sande / General van de Nachtegaele / Tønsberg og Omegn Rideklubb

Mikkel Hagland Flam / Conthasox / Arendal og Grimstad Rideklubb

Sebastian Langeland /Huckleberry Blue /Ålesund Rideklubb

Vetle Solenes /Damiano B / Drøbak Rideklubb

Første hjemmereserve: Sofie Rød /Cacido L / Soma Ryttersportsklubb

Vi gratulerer og gleder oss til mesterskapet!

Uttak U25/senior sprang kommer senere i uken.

Uttak dressur kommer neste uke.

Ingen para-ryttere fra Norge vil delta i dette mesterskapet i år.

Relaterte artikler

  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
Laster annonse...