Uttak til Nordisk mesterskap for dressur i Drammen (NOR) 28. juni - 2. juli

Følgende U21 ekvipasjer er tatt ut til å representere Norge under Nordisk Baltisk mesterskap i dressur 28. juni - 2. juli 2023.

av
Rebekka Kaagaard
Mira Antonsen Hjelle og Filur af Grønagergård er en av de utatte ekvipasjene til Nordisk. Her fotografert under Norway Dressage Open dressur i 2022, Epona Ryttersenter. Foto: NRYF

Vi gratulerer følgende ekvipasjer med uttak til Nordisk mesterskap i dressur i Drammen:
Ekvipasjene er listet i alfabetisk rekkefølge

Ponni kat II

HAGEVIK, Ingse/ Malibu/ Moldegaard Ryttersportsklubb

Ponni kat I

Lag uttak:
BOOK, Tuva Eckdahl/ Schanti M/ Jarlsberg og Melsom Rideklubb
GRANLI, Celine/ Davidoff/ Solberg Rytterklubb
HJELLE, Mira Antonsen/ Filur af Grønagergård/ Moldegaard Ryttersportsklubb
RANUM, Alexander Dalgaard/ Steendieks Cunningham/ Skedsmo Rideklubb

Individuelle plasser:
HAUGEN, Hennie Moen/ Rythm Forest
STRØMSNES,Maren Bjorøy Strømsnes/ Coelenhage’s April

Hjemmereserve 1: HAGEVIK, Ingse/ Nørlunds Diamond/ Moldegaard Ryttersportsklubb
Hjemmereserve 2: JACOBSEN, Julie Hvinden-Haug Hedemands Dumbledore/ Gjøvik Rideklubb

Children

MALMBERG, Mathilde/AC’s Pik Midaz/ Skedsmo Rideklubb
OLAFSDOTTIR, Astrid/ Myrstads Alexandro/ Oppdal Hestesportsklubb

Junior

Lag uttak:
HAUSER, Dalia Elvira/ Mythos CML/ Halden Rideklubb
LØKKEN, Emma/ Mr. Gold/ Oppdal Hestesportsklubb
NIELSEN, Thia Elise/ Ophelia van het Rozenhof/ Skedsmo Rideklubb
TANDBERG, Karen Marthine/ Noesmindes Miami/ Borge Rideklubb

Individuelle plasser:
ABRAHAMSEN, Ingvild/ Atterupsgaard Delaila/ Oppdal Hestesportsklubb
HAMRE, Minken Hamre/ Stall-K's Lone Star/ Majorplassen Ryttersportsklubb

Hjemmereserve 1: KRISTIANSEN, Sondre Torp/ Thybo's Laban/ Solberg Rytterklubb
Hjemmereserve 2: KREKEN, Martin Beitnes/ Tjardo Fan De Fry-Sted/ Sørkedalen Rideklubb
Hjemmereserve 3: ÅRDAL, Ingeborg Håland/ Carlight/ Sandnes Og Jæren Rideklubb

Unge ryttere

Lag:
HAGA, Anne Mathilde Reimer/ Treldegaars Sensation/ Lysefjorden rideklubb
KARSTENSEN, Celine/ Don Priamos/ Råde og Onsøy Rideklubb
NÆSS, Juni Bødtker Næss/ Don Don/ Solberg Rytterklubb
WINDGÄTTER, Nora/ Jamies Future/ Soma Ryttersportsklubb

Individuelle plasser:
KRISTOFFERSTUEN, Sanna/ Stall-K`s Bon Jovi/ Nittedal Rideklubb
VØLSTAD, Mali Vigre/ Helgenæs Victoria/ Sandnes Og Jæren Rideklubb

Hjemmereserve 1: NORDLI, Sara/ Zeuberlehrling HS/ Råde og Onsøy Rideklubb

Relaterte artikler