Nordisk Baltisk mesterskap i dressur på Flyinge (SWE) 26. - 30. juni

Uttaket til Nordisk Baltisk mesterskap (NBC) i dressur er nå klart.

av
Turid Løken

Vi gratulerer følgende ryttere som er tatt ut til å representere Norge (i alfabetisk rekkefølge under hver alderskategori) under årets nordiske mesterskap:

Senior:
Therese Bragstad/ Double Donnerhall/Moldegaard Ryttersportsklubb

Grete Bergstrøm/Felicia/Nedre Romerike Ryttersportsklubb

Karen Helene Gjerde/Floridor/Borge rideklubb

Anniken Hals/Centano/Borge rideklubb

U25:
Sahra Edseth Solbakken /Kronborg's Highlight/Skedsmo rideklubb

Cathrine Oppegaard/Diaster/Borge rideklubb

Siri Thelle Tønnesen/Bonifatius 8/Tanum rideklubb

Ungryttere:
Anine Mørch Aas/Maserati/Solberg Rytterklubb

Nora Saxebøl/Dark Design/Tanum Rideklubb

Tuva Hansen/Sunny-Girl W /Tanum Rideklubb

Kristiane Askim Hillern/Schnell's Happy Birthday/Bærum Rideklubb

Carmen Grønvold Johannessen/Højgaardens Santos/Solberg Rytterklubb

Nora Windgätter/Noesmindes Miami/Soma Ryttersportsklubb

Junior:
Vilde Brekke/Syringa Lerup/ Tanum rideklubb

Adeline Eide Johansson/Sahlertz' Ramball/ Gjøvik rideklubb

Sondre Torp Kristiansen/Thybo's Laban/ Solberg rytterklubb

Sanna Kristofferstuen/Capa 'S Bon Jovi/ Nittedal rideklubb

Emma Løkken/Mr Gold G/ Oppdal hestesportsklubb

Mali Vigre Vølstad/Helgenaes Victoria/ Sandnes Og Jæren Rideklubb

1. Reserve:
Live Helena Sunde Kvålsgard/Sj Royal Hit/Solberg Rytterklubb

Ponni kat I:
Aurora Milde Kirkeberg/Elmholts Idol/ Oppdal Hestesportsklubb

Maria Kvande-Rydland/Ekras Vettuva/Lysefjorden Rideklubb

Mira Antonsen Hjelle/Herikos Bredager/Moldegaard Ryttersportsklubb

Tuva Eckdahl Book/Schanti M/ Jarlsberg Og Melsom Rideklubb

1. Reserve:
Alexander Dalgaard Ranum/ Steendieks Cunningham/Skedsmo Rideklubb

Ponni kat II:
Ingse Hagevik/Malibu/ Moldegaard Ryttersportsklub

Julie Hvinden Haug Jacobsen/Honeymoon (Iii)/ Hadeland Ride- Og Kjøreklubb

Relaterte artikler

  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...
  • Laster artikkel...