Nyheter

Uttak Nordisk Mesterskap sprang 2019 Publisert: 26.06.2019,  Sist endret: 26.06.2019

(26/06/19) 1 hjemme reserve i ponni kat 1 er med til Nordisk.

Vi gratulerer følgende ekvipasjer med uttak til Nordisk Mesterskap i Aarhus, Vilhelmsborg (DEN) 25-30.juni.

Ponni Kat 2:
Rasmus Aasland/Tongoo Lady/ Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Fanny Carine Bærø/Master Bob / Sylling Rideklubb
Julie Askim Petersen/Carnhill Jess /Drammen og Omegn Rideklubb
Pernille Lunde/Loch Corrib /Arendal og Grimstad Rideklubb
Oda Therese Oddsen/ Nygaards Fabelagtig /Sandnes og Jæren Rideklubb
Carmen Andrea Viskjer-Rød/FH Contador /Grenland Ryttersportsklubb

Hjemme reserve:
Nathalie Annie Heltzen/Magnum PI/ Hasle Hestersportsklubb

Ponni Kat 1:
Mina Benedicte Brinchmann/De La Marcos Oliver /Drøbak Rideklubb
Victoria Celine Dalen /Kandans Van Orchild’s/ Arendal og Grimstad Rideklubb
Rikke Johannessen / Lyncott Fancy Pants /Borge Rideklubb
Madelene Lien / Javas Lady Bug / Drammen og Omegn Rideklubb
Martine Mariero Moe /Sunny’s Heart / Drammen og Omegn Rideklubb
Isabelle Erevik Olsen /Runehøjs Rocco/Follo Hestesportsklubb

2.Hjemme reserve:
Nora Fredriksen /Parc Cookie / Drammen og Omegn Rideklubb

Children:
Sofie Rieber-Mohn Borgen /Grand Balou/ Viego Les Hauts /Drammen og Omegn Rideklubb
Siri Endresen / Comic / Larvik og Sandefjord Rideklubb
Thea Kultorp Gulliksen / Feloetsghe V/D Rhamdiahoeve /Grenland Ryttersportsklubb
Julie Askim Petersen /Cerona / Drammen og Omegn Rideklubb
Dinah Amalie Myrebøe Mariante /Ferrano/Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Michelle Strand Ingvorsen /Chelsea/Follo Hestesportsklubb

Hjemme reserve:
Ayla Henriette Berg /Chanel/ Moss og Omegn Hestesportklubb

Junior:
Mikkel Flam / Briljantbridge B /Ramir De Revel/Billy Kiara /Arendal og Grimstad Rideklubb
Ingrid Gjelsten /Violetta D /Jovinal/ Drammen og Omegn Rideklubb
Ada Braaten Johnsen / Carbon 5 /Quarrycrest Reflection/Drøbak Rideklubb
Stine Sæther Stange / Quapo Di Tutti Z /Trøndelag Hestesportsklubb
Rikke Budsberg / Out Standing Lucas ES /Sandnes og Jæren Rideklubb
Mille Malene Gjermundsen /Decaday/Larvik og Sandefjord Rytterklubb

Hjemme reserver:
Fanny Brøvig Marksten/Nanra /Sørkedalen Rideklubb Oslo

Young rider:
Mathilde Kristine Kalland /Estolga / Grenland Ryttersportsklubb
Lisa Ulven /Paris /High Nitro / Bærum Rideklubb
Amalie Marki Drivenes /Elmegaardens Artos / Sørlandsparken Rideklubb
Karoline Lien /Castlefield Jess/ Drammen og Omegn Rideklubb
Signe Skei /Credendo/Steinkjer Rideklubb
Emelie Noemi Østbø / Karlina Van De Hoeve /Sandnes og Jæren Rideklubb

Hjemme reserve:
Theodor Aleksander Wendelborg/ Liebeskind N / Bærum Rideklubb

U25:
Veronika Gylthe /Gaville/Vidtskue’s Jenni Star/Drøbak Rideklubb
Mia Marlene Jensen /Vong’s Bernice/ Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Sanne Karstensen/Fernando / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Solveig Fotland Newermann /Ballerina / Stavanger og Sola Rytterklubb
Fredrik Berg Seim/ Quevara Van De Vlierbeek Z/ Javko Du Flory /Bergen Rideklubb
Erik Preben Strand /Indoletto/ Drammen og Omegn Rideklubb

X