Nyheter

Uttak Nordisk Mesterskap i dressur 2019 – Vilhelmsborg, Århus (DEN) Publisert: 07.06.2019,  Sist endret: 25.06.2019

Norges Rytterforbund har tatt ut følgende ekvipasjer til Nordisk Baltisk mesterskap i dressur 25.  – 30. juni på Vilhelmsborg i Århus, Danmark:

Start- og resultatlister finner du her

PONNI KAT I (i alfabetisk rekkefølge):
Masterliste
Anne Mathilde Reimer Haga/Belmondo Lysefjorden rideklubb
Sarah Jordan Kraavik/Røgild’s Boromir Moldegaard Ryttersportsklubb
Thea Mørch-Aas/Vestenås Padova Nova Solberg rytterklubb
Emma Spook-Fintl/Emely’s Surprise Solberg rytterklubb
Benedicte Eggers Staalesen/Mr Magic Haugesund rideklubb
Dina Ødegård-Martinsen/Beukenhof’s Ricardo Nes rideklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Anne Mathilde Reimer Haga/Burton’s Baya Lysefjorden rideklubb
PONNI KAT II (i alfabetisk rekkefølge):
Tone Mette Boye/Gjerdals Firefly Solberg rytterklubb
Mali Vigre Vølstad/Eponas Brenin Mathrafal Sandnes og Jæren rideklubb
JUNIOR (i alfabetisk rekkefølge):
Anine Mørch Aas/Maserati Solberg rytterklubb
Therese Bjerkan/Dejá-Vú Bærum rideklubb
Julia Hammer/Vimogårdens Ricca Donna Skedsmo rideklubb
Kristiane Askim Hillern/Schnells Happy Birthday (reservehest Vestmarkens Noblesse) Tanum rideklubb
Carmen Grønvold Johannessen/Højgaardens Santos (reservehest Fraulein Hansemann) Solberg rytterklubb
Marie Schilbred/Livas Victor B Kristiansund og Frei Hestesportsklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1.  Nora Saxebøl Eek/ML Gold Rush Noreødegården ryttersportsklubb
2. Thea B Kreken/Tjardo Fan De Fry-Sted Sørkedalen Rideklubb Oslo
UNGRYTTER (i alfabetisk rekkefølge):
Rikke Christiane Aamodt/Firstline A.V.L Tanum rideklubb
Marie Hoff/River Dance II Tønsberg og Omegn rideklubb
Mathilde Merethe Klaesson/Sandbæks Rio-El (reservehest Don Rosso) Skedsmo rideklubb
Cathrine Oppegaard/Arion V ‘T Heemskind Borge Rideklubb
Ingrid Tveit/Mirano Borge rideklubb
Siri Thelle Tønnesen/Bonifatius 8 Tanum rideklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Maja Lykkjen Seglen/Kragelunds Regatta Hasle Hestesportklubb
2. Lotta Åndal/Skikkild’s Ralina Molde hestesportsklubb
3. Heidi Christin Elvenes/Rio da Carma Skedsmo rideklubb
4. Pernille Høistad/Tailormade Tornado Nittedal rideklubb

 

SENIOR (I alfabetisk rekkefølge)
Masterliste
Jonas Elvebakk/Citta Solberg rytterklubb
Ellen Birgitte Farbrot/Tailormade Tahennya Nittedal rideklubb
Antonia Christine Jacobsen/Danny 229 Tanum rideklubb
Louise Almlund Løkken/Mr Gold G Oppdal hestesportsklubb

Arrangørens hjemmeside finner du HER

X