Nyheter

Uttak NHF Lillestrøm Publisert: 29.01.2020,  Sist endret: 04.02.2020

(29/01/20) Det er oppdatert uttak for nasjonale klasser for ponni og junior.

Info om NHF, startlister/resultatlister og annen info om NHF Lillestrøm kan dere finne her på Equipe.

Uttak NHF Lillestrøm 12-16.februar

Følgende ryttere er tatt ut til CSI3* Lillestrøm, vi har fått 5 plasser til junior, 5 plasser til unge ryttere og 11.plasser til senior.
Dette er også ett ønske fra arrangøren i samråd med landslagsledelsen. Det jobbes fortsatt med å få flere plasser gjennom arrangøren.

Junior:
Rikke Budsberg -Sandnes og Jæren Rideklubb
Mira Høidal – Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Ada Braaten Johnsen – Drøbak Rideklubb
Maria Louise Kingsrød – Sarpsborg og Omegn Rideklubb
Sindre Svepstad – Trondheim Rideklubb

Unge ryttere:
Synne Marit Eide – Dikemark Rideklubb
Mikkel Flam – Arendal og Grimstad rideklubb
Ingrid Gjelsten – Drammen og Omegn Rideklubb
Mille Gjermundsen – Larvik og Sandefjord Rideklubb
Mathilde Kalland -Grenland Ryttersportsklubb
Emelie Østbø – Sandnes og Jæren Rideklubb

Senior:
Stein Endresen – Larvik og Sandefjord Rideklubb
Benedikte Endresen  – Larvik og Sandefjord Rideklubb
Pål Flam – Arendal og Grimstad Rideklubb
Johan Sebastian Gulliksen – Drammen og Omegn Rideklubb
Geir Gulliksen- Drammen og Omegn Rideklubb
Victoria Gulliksen- Drammen og Omegn Rideklubb
Therese S. Henriksen- Sarpsborg og Omegn Rideklubb
Oda C. Lyngvær – Øvre Romeriket Rideklubb
Solveig F. Newermann -Stavanger og Sola Rytterklubb
Hege Tidemandsen – Solør Rideklubb
Frederik Seim – Bergen Rideklubb

Følgende er tatt ut til junior og ponni kat 1 og kat 2 nasjonale klasser Lillestrøm – 12-16.februar.

Junior:
Mathea Omberg Christiansen -Drøbak Rideklubb
Victoria C. Dalen- Arendal og Grimstad Rideklubb
Thea Gulliksen – Skogan Rideklubb
Johannes Kihle – Drammen og Omegn Rideklubb
Noah Larsen – Arendal og Grimstad Rideklubb
Sandra S. Lian – Bærum Rideklubb
Madeleine Lien -Drammen og Omegn Rideklubb
Julie Linaae -Bærum Rideklubb
Birgitte Meier – Bergen Rideklubb
Martine M. Moe – Skogan Rideklubb
Hanna Nyhaug – Grenland Ryttersportsklubb
Sindre Svepstad- Trondheim Rideklubb
Vilde Nålby Thomassen – Drøbak Rideklubb
Oda Tobiassen – Soma Ryttersportsklubb
Kristin Østerhus – Sandnes og Jæren Rideklubb

Uttak Kat 2:
Ingrid Sandhei Bjørklund – Polarsirkelen Hestesportsklubb
Andrea Braathen – Grenland Ryttersportsklubb
Thea Gulliksen – Skogan Rideklubb
Thea Gunleksen – Grenland Ryttersportsklubb
Vilja Gruben -Polarsirkelen Hestesportsklubb
Natalie Heltzen -Hasle Hestesportsklubb
Mikkel F. Nilsen – Kragerø Rideklubb
Oda Oddsen – Sandnes og Jæren Rideklubb
Valentina Overå – Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Carmen Viskjer-Rød -Grenland Ryttersportsklubb

Uttak kat 1:
Rasmus Aasland -Tønsberg og Omegn Rideklubb
Josefine Aanesen-Sylling Rideklubb
Mathea Omberg Christiansen – Drøbak Rideklubb
Karoline Danielsen – Skogan Rideklubb
Pernille Lunde -Arendal og Grimstad Rideklubb
Dina Nicolaysen – Skogan Rideklubb
Isabell E. Olsen -Follo Hestesportsklubb
Oda Oddsen -Sandnes og Jæren Rideklubb
Sunniva Reikvam- Nannestad Hestesportsklubb
Hedvig Hall Torgersen – Follo Hestesportsklubb

X