NRYF

Administrasjon

For å se hvilke ansvarsområder som ligger under de ulike personene og stillingene, så kan du trykke på navnet for mer informasjon.

Konstituert Generalsekretær
Geir Andre Dalhus Konstituert Generalsekretær 9388 1786 geir@rytter.no
Stab
Mesud Burzic Økonomisjef 9249 2475 mesud@rytter.no
Kjell Myhre Anleggsrådgiver 9344 1240 kjell@rytter.no
Hanne F. N. Flesche Administrasjonskoordinator 9597 3251 hanne@rytter.no
Informasjon   
Geir Andre Dalhus  Informasjonssjef 9388 1786 geir@rytter.no
Trine Meiningen Redaktør Hestesport 4662 6706 trine@rytter.no
Rebecca Mender Digital redaktør 9168 0531 rebecca.mender@rytter.no
Pia Henriksen Redaksjonskoordinator 4662 1995 pia@rytter.no
Anton Granhus Pressekontakt (30%) 9117 7154 Anton@rytter.no
Utvikling   
Tine Skoftedalen Fossing Konstituert utviklingssjef 9764 0141 tine@rytter.no
Andreas Juelsen Koordinator Heste- og rytterlisens 2102 9655 andreas@rytter.no
Kirsten Arnesen Utdanningskonsulent 9095 1394 kirsten@rytter.no
Anton Granhus Koordinator for teknisk personell (70%) 9117 7154 Anton@rytter.no
Sport
Nina Johnsen Sportssjef 4523 2211 nina@rytter.no
Heidi Nässelqvist Sportskoordinator
Sprang
4816 0089 heidi@rytter.no
Turid Løken Sportskoordinator
Dressur og Feltritt
9203 5485 turid@rytter.no
Martine Bukier Thorsen Sportskoordinator
Kjøring, FH, Voltige, Distanse, Islandshest og Mounted Games
4156 0348 martine@rytter.no
Siri Evjen Stevnekoordinator 9086 8300 siri.evjen@rytter.no
X