Grener

Komiteer

Sprangdommerkomiteen (SDK)

Mandat SDK  (pdf)

Terminliste sprang med teknisk personell 2018 er flyttet til Klubb – Stevneavvikling – Teknisk Personell

Sprangdommerkomiteens e-mail adresse: sdk.nryf@gmail.com

 

Navn

Telefon

E-post

Leder Gunn Eva Killingberg 901 37 657 / 74 08 91 86 valumhest@gmail.com
sdk.nryf@gmail.com
  Lotti Løvhaug 980 63 581 lotti@torp-gard.no
  Ivar Alme 918 93 532 ivar.alme@gmail.com
  Ole Kristian Buer 906 62 197 olekbuer@gmail.com
  Carsten Andre Sørlie 970 86 010 carsten.andre.sorlie@gmail.com

Sprangbanebyggerkomiteen (SBK)

Mandat SBK 

Veiledning for banebyggere sprang – revidert mars 2019 (pdf)
Sprangbanebanken (ekstern lenke)

Referat sprangbanebyggerkonferansen januar 2016

 

Navn

Telefon

E-post

Leder Anders Hafskjold 95875112 ahafskjo@online.no
  Frank Helk 92892501 frank@limelight.no
  Odd-Ivar Pedersen 90881449 odd-ivar@dalgaard.no
       

Sprangstildommerkomiteen

 

Navn

Telefon

E-post

 

Leder Gitte Flam 913 18 788 gitte@stallgp.no Arendal
  Marianne Tveter 91729805 tveter@casa.no Drammen
  Amalie Block Johnsen  47801874 abjohnsen1@gmail.com Stavanger
  Gro Sørgaard Gartland  90753353 gro.gartland@hotmail.com Hønefoss
  Marit Grønn  95168268  sandslia@vlktv.no Trondheim
X