Junior og Ungryttere

Her finner du informasjon om landslag og satsingsgrupper for Junior og Ungryttere i dressur.

Landslagsleder

Lagleder for NRYFs landslag og satsingsgrupper for junior- og ungryttere

Årsplan

  • 2021

    m/ forbehold om endringer

    Rev 26.04.21

    DATO

    AKTIVITET

    STED

    KOMMENTAR

    JANUAR

    24

    Samling u/hest

    TEAMS-møte

    24

    Møte overgang fra ponni til junior

    TEAMS-møte

    FEBRUAR

    MARS

    7

    Dressurkonferanse – del 1

    Digital konferanse

    16

    Samling u/hest

    TEAMS-møte

    Pga korona

    APRIL

    29

    CDI J/UR

    Aalborg (DEN)

    Avlyst

    MAI

    2

    CDI J/UR

    Aalborg (DEN)

    Avlyst

    6-9

    CDI J/UR

    Kristiansand (Epona)

    Avlyst

    19-23

    CDI J/UR, CDIO J/UR

    Uggerhalne (DEN)

    Avlyst

    JUNI

    8-13

    CDI J/UR, CDIO J/UR

    Hagen (GER)

    25-26

    Precamp NBC/EM

    Sted ikke avklart

    30

    NBC

    Ypäjä (FIN)

    Endring kommer

    JULI

    4

    NBC

    Ypäjä (FIN)

    Endring kommer

    5-11

    EM CH/J/UR

    Oliva (ESP)

    AUGUST

    25-29

    NM Individuelt

    Indre Haugaland ryttersportsklubb

    SEPTEMBER

    29

    CDI J/UR

    Flyinge

    OKTOBER

    3

    CDI J/UR

    Flyinge

    7-10

    CDI J/UR

    Kristiansand

    22-24

    HM Ponni/MB

    Starum Hestesportsklubb

    29-31

    HM MA/VA/VB/PARA

    Grenland ryttersportsklubb

    Ikke avklart

    Dressurkonferanse – del 2

    Sted ikke avklart

    NOVEMBER

    13

    Evalueringsmøte

    Ullevål Stadion

Junior - landslag og satsingsgrupper

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge)

    Emma Løkken/Jude LawOppdal Hestesportsklubb
  • Satsingsgruppe (alfabetisk rekkefølge)

    Anne Mathilde Reimer Haga/Treldegårds SensasionLysefjorden rideklubb
    Anna Konstanse Helberg/Fancy NefertitiGjøvik rideklubb
    Benedicte Eggers Staalesen/Danisco for UHaugesund Rideklubb

Ungryttere - landslag og satsingsgrupper

  • Landslag (alfabetisk rekkefølge)

    Josefine Amanda Hilling/Black DiamondSylling rideklubb
    Mathea Karlsen/Ravell's HexiaRiska Rideklubb
    Anine Mørch-Aas/MaseratiSolberg rytterklubb
    Sahra Edseth Solbakken/Kronborg’s Highlight, Lucas Af LangsmosegaardSkedsmo rideklubb
    Siri Thelle Tønnesen/BonifatiusTanum rideklubb
  • Satsingsgruppe (alfabetisk rekkefølge)

    Heidi Christin Elvenes/Rio da CarmaSkedsmo rideklubb
    Julia Hammer/Vimogårdens Ricca DonnaSkedsmo rideklubb