Nyheter

Foreløpig resultat Kretskarusell 2014/15 *Opdatert Publisert: 03.05.2015,  Sist endret: 20.05.2015

 

 

Foreløpig resultat Hest 70cm

SKEY STKJ VDAL NAMS Finale Rytter Hest Klubb SUM
8 10 11     Rose Skei Kicks Veronn STKJ 19
11         Hanne Killingberg Jopie STKJ 11
8     Rigmor Hustad Farinea Du Sud STKJ 8
  7       Kristine Finnstad Nevada STKJ 7
6         Henrik M-Haugberg Lilly (II) SKEY 6
6     Ingeborg Ardø Silver Rhapsody VERDA 6
      6   Malin Svepstad Flintdales Marabou LØHE 6
  2,5 3     Line Hammer Ugoline de Prunay STKJ 5,5
  5       Maja Toldnes Fiola II SKEY 5
4         Ingeborg Heimsbakk San- Chaia   4
    4     Elise Hynne Clower Tracy VERDA 4
3         Maren M-Haugberg Penswig Rosamund SKEY 3
      3   Malin Svepstad Saigon af Hvaare LØHE 3
  2,5       Sandra Steen Adolwyn Hoel STKJ 2,5
    2     Carina Green Borris Deano VERDA 2
    1     Jenny Dillan Valums Frippe VERDA 1

 

Foreløpig resultat Hest 90cm

 

SKEY STKJ VDAL NAMS Finale Rytter Hest Klubb SUM
  12 4 9   Andrea Moen Pettersen Bakkelys Leuth STKJ 25
12 4       Kristin Kartum Unique X STJØ 16
15         Marina Solvang Carthina II STJØ 15
    13     Rose Skei Cresendo STKJ 13
10         Gunn Eva Killingberg Charisma SKEY 10
    10     Marte Karlsen Arntsen Walinka VERDA 10
  9       Siv Jannicke Okstad Roberto STKJ 9
  2,5 6     Signe Skei Elzas H STKJ 8,5
    8     Elise Hynne Clower Tracy VERDA 8
8         Malin Svepstad Saigon af Hvarre LØHE 8
6,5         Sara Marita Leirhaug Cæsar Hulsøgård VERDA 6,5
6,5         Carina Green Blue Spirit VERDA 6,5
      6   Ida Toldnes Santana II STKJ 6
5         Elisa Hermo Rusti For Norway LINK 5
    5     Rigmor Hustad Farinea Du Sud STKJ 5
    3     Line Hammer Ugoline de Prunay STKJ 3
  2,5       Kristin Isaksen Emily II STKJ 2,5
2,5         Hanne Killingberg Bjørnnås Rane SKEY 2,5
2,5         Linda Bjørnes 2ans Chance SKEY 2,5
2,5         Lea Martine Fuglemo Zenit STKJ 2,5
2,5         Astrid Elise Bjørnes Kolkjærs Sammy SKEY 2,5
    2     Anita Lunde Ruby VERDA 2
1         Sandra Steen Adolwyn Hoel STKJ 1
    1     Torunn Lersveen C & Cs Treasure VERDA 1

 

Foreløpig resultat Hest 1.10m

 

SKEY STKJ VDAL NAMS Finale Rytter Hest Klubb SUM
  9 6     Maria Wilsgård Aurstad Vlorisant VERDA 15
    9     Rose Skei Cresendo STKJ 9
  6 1     Ingrid Isaksen Emily II STKJ 7
      6   Kirsten Utheim Santino LØHE 6
    4     Marie Skei Prestige van de Vifheide STKJ 4
  4       Rose Skei Tessa Jannaa STKJ 4
  2 2     Ragnhild Jenssen Believe STKJ 4
      3   Rigmor Hustad Simba 113 STKJ 3
  1       Marina Solvang Unique X STJØ 1

 

Foreløpig resultat Ponni LC  

STKJ VDAL NAMS STKJ Finale Rytter Hest Klubb SUM
6 1 5 3   Olivia Dyrstad Holte’s Sand Storm STKJ 15
    8 7   Marie Moen Pettersen Sagan STKJ 15
  8 6     Lea Martine Fuglemo Lakeview Connie Mac STKJ 14
  5 9     Håvard Dragset Steerwolde’s Boris VERDA 14
      10   Torjus Vatne-skoglund Jantje SKEY 10
  6       Rose Skei Kicks Veronn STKJ 6
  3 2     Katrine Sørensen Moe Togram Blackbird   5
      5   Henrik Myhr Haugberg Lilly SKEY 5
  1,5 3     Carina Green Blue Spirit VERDA 4,5
    3     Annette Opheim Comet IV VERDA 3
3         Lea Martine Fuglemo Zenit STKJ 3
      2   Maren Myhr Haugberg Penwisg Rosamund SKEY 2
  1,5       Ida Amalie Gomo Hynne Valle Fart VERDA 1,5

 

 

Foreløpig resultat Hest LC dressur

STKJ VDAL STKJ VDAL Finale Rytter Hest Klubb SUM
  6 7.5 15   Katrine Sørensen Moe Party Light VERDA 28.5
  4   10   Anita Lunde Ruby VERDA 14
    2 12   Martine Søreng Landsem Engas Filippa VERDA 14
1 2 1 7   Dona Louise Alstad Gullhaugsvarten VERDA 11
      8   Marit Aarset Grønn All Over VERDA 8
    7.5     Bergliot Sørensen RGS Bealicious Chasmin STKJ 7.5
9         Lea fuglemo Zenit STKJ 9
  9       Kirsten Lilly Utheim Dumbledore LØHE 9
6         Siv Jannicke Okstad Roberto STKJ 6
      6   Donna Louise Alstad Froya Av Gullhaugen VERDA 6
    4     Marte Myhr-Haugberg Bjønnås Rane SKEY 4
4         Kristine Finstad Nevada STKJ 4
      4   Julie Sem Holmli Vinnies Mini VERDA 4
      3   Malin Svepstad Saigon af Hvarre LØHE 3
  1   1.5   Karoline Langås Eriklias Mari NAMS 2.5
2         Sandra Steen Adolwyn Hoel STKJ 2
      1.5   Karoline Langås Erklias Mari NAMS 1.5

 

Foreløpig resultat Hest LB dressur

STKJ VDAL Finale Rytter Hest Klubb SUM
10 9 6 10   Lene Heistad Prestige STKJ 35
  5   17   Malin Aslaksen Nykkelmo Elmerhøjs One STJØ 22
  4   9   Ingeborg Ardø Silver Rhapsody VERDA 13
5   3 4   Greta K-Haugberg Ate ut it Leechlaan SKEY 12
  12       Kirsten Lilly Utheim Treldegårds Santino LØHE 12
      8   Marte Hofstad Olsen Showboss VERDA 8
3     5   Torunn Lersveen C&Cs Treasure VERDA 8
7         Ingeborg Ardø Lambretta VERDA 7
  7       Liva Vollan Steerwolde’s Boris VERDA 7
    1 6   Martine Søreng Landsem Engas Filippa VERDA 7
      3   Maria Wilsgård Aurstad Togram Blackbird VERDA 3
  3       Ingrid-Kristine Lersveen C & Cs Treasure VERDA 3
2         Sandra Steen Adolwyn Hoel STKJ 2
      2   Hanne Eriksson Pluto Violin VERDA 2
  1,5       Kirsten Lilly Utheim Dumbledore LØHE 1.5
  1,5       Ingeborg Ardø Walinka VERDA 1.5
      1   Inga Granlund Clower Tracy VERDA 1

 

 

Foreløpig resultat Hest LA dressur

STKJ VDAL Finale Rytter Hest Klubb SUM
      16   Marit Aarset Grønn Ruby VERDA 16
  6   6   Kirsten Lilly Utheim Treldegårds Santino LØHE 12
    6     Bergliot Sørensen Ate ut it Leechlaan STKJ 6
  3       Ingeborg Ardø Silver Rhapsody VERDA 3
    3     Trine Holm Rotvold Ringo IV VERDA 3
      3   Marte Hofstad Olsen Showboss VERDA 3
      1   Torunn Lersveen C & Cs Treasure VERDA 1
    1     Lene Heistad Prestige van de Vijfheide STKJ 1
  1       Liva Vollan Chapmans Ivan VERDA 1
                 

 

Foreløpig resultat Ponni LC dressur

STKJ VDAL STKJ VDAL Finale Rytter Hest Klubb SUM
  9   12   Ida Amalie Gomo Hynne Valle Fart VDAL 21
  6 8 4   Katrine Sørensen Moe Togram Blackbird VDAL 16
  4 5     Anette Opheim Comet IV VDAL 9
    2 7   Torjus Vatne-skoglund Jantje SKEY 9
      9   Malin Svepstad Flintdales Marabou LØHE 9
      5   Jenny Dillan Valums Frippe VERDA 5
    1 2   Maren Myhr-Haugberg Penwisg Rosamund SKEY 3
      3   Liva Vollan Arizona VERDA 3
  2       Håvard Dragset Steerwolde’s Boris VDAL 2
  1       Jenny Dillan Valums Frippe VDAL 1

 

X