Nyheter

Uttak til Nordisk Baltisk Mesterskap og EM for ponni, junior og unge ryttere Publisert: 29.05.2015,  Sist endret: 03.06.2015

Landslagsleder for ponni, Øivind Instefjord Ødemotland, har tatt ut følgende ekvipasjer til:  

Nordic Baltic Championship (NBC) Aalborg, Danmark 24-28. juni 2015

Ponni kat. I:
Hillern, Kristiane Askim/Untouchable II (Tanum Rideklubb)
Kejr, Kristin/Zeus (Skedsmo Rideklubb)
Mansåker, Amalie Erdal/Bonan-Kick (Jarlsberg og Melsom Rideklubb)
Solbakken, Sahra Edseth/Valerossi (Skedsmo Rideklubb)
Reserve:
1. Hillern, Kristiane Askim/Boogie (reserve for seg selv) (Tanum Rideklubb)
2, Johansen, June /Grythøjdens General (Skedsmo Rideklubb)
3. Aas, Anine Mørch/Coffee Brake (Skedsmo Rideklubb)

Ponni kat. II:
Johannessen, Carmen Grønvold/Contiki II (Nittedal Rideklubb)
Opheim, Hedda Victora Aam/Septun (Moss Rideklubb)
Næss, Emilie/Enets Lucas (Bøverbru Hestesportsklubb)
Tønnessen, Siri/Joanna (Tanum Rideklubb)
Reserve: Lode, Kine/Rico (Nærbø Rideklubb)

EM Malmø, Sverige  05-09. august 2015

Ponni (foreløpig uttak):
Hillern, Kristiane Askim/Untouchable II (Tanum Rideklubb)
Johansen, June/Grythøjdens General (Skedsmo Rideklubb)
Solbakken, Sahra Edseth/Valerossi (Skedsmo Rideklubb)

Landslagsleder for junior og unge ryttere, Kjell Myhre, har tatt ut følgende ekvipasjer til:

Nordic Baltic Championship (NBC) i Aalborg, Danmark 24-26. juni 2015

Junior:
Ekrem, Nora/ JJ Hamsun (Solberg Rytterklubb)
Håland, Marie/ Wictory D (Sandnes og Jæren Rideklubb)
Jørgensen, Victoria Lavold / Roche Royal (Bærum Rideklubb)
Oppegaard, / Smedegaardens Lucia ( Follo Hestesportsklubb)
Reserve:
1. Pedersen, Andrea Kring / Ansgaard Amulet (Sørlandsparken Rideklubb)
2. Kjelsaas, Caroline Ellingsen / Hot Shot (Tanum Rideklubb)

Unge Ryttere:
Fjornes, Elise Struve / Maserati (Tanum Rideklubb)
Anna Lauring/ Stall-K’s Roosenstein (Tanum Rideklubb)
Jenny Rognes / Østergaardens Eros (Tanum Rideklubb)
Kristin Lie Aas/ Danois/ Sanconsuela (reserve for seg selv) (Grenland Ryttersportsklubb)
Reserve:
1. Carina Nordmarken/ Sir Apollo (Follo Hestesportsklubb)

EM J/YR Vidauban, Frankrike, 1-5. juli 2015

Junior:
Edland, Ingeborg / Vedel’s Makenzie (Nærbø Rideklubb)
Horn, Ellen Karina/ Zidane (Sørkedalen Rideklubb)
Magnussen, Amalie Haug / Ravell’s Hercules (Follo Hestesportsklubb)
Rimestad, Ingrid  Østersøens Don Juan (Nærbø Rideklubb)

Unge ryttere:
Gulli, Helena Liholt/ Tobajo Picez /Aathens Amon( reserve for seg selv) (Halden Rideklubb)
Jensen, Caroline Steine/ Blue Horse Develino (Bærum Ridekubb)
Mellerud, Mathilde / Riverdance II (Follo Hestesportsklubb)
Østli, Line / Stall-K’s Roomy (Tanum Rideklubb)

 

X