Nyheter

Uttak Nordisk sprang Publisert: 18.06.2015,  Sist endret: 18.06.2015

(18/06/15)Følgende norske ryttere er tatt ut til Nordisk mesterskap i sprang i København 23-28.juni.

Kat 1:
Mathilde Kalland – Colton Milton/ Grenland Ryttersportsklubb
Sofie Rød – Silvia VII / Rogaland Rideklubb
Mikkel Flam – Carnhill Diamond/ Arendal og Grimstad Rideklubb
Emma Brauti – Bay Hayes / Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Ingrid Synnøve Hansen – Oatfield Silverado / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Thea Pettersen – Mulvin Patchwork / Sylling Rideklubb

Hjemmereserve: Hanna Cecilie Wicklund /Bærum Rideklubb

Kat 2:
Ada A. Braaten – Derravarragh Smithy / Drøbak Rideklubb
Maria L. Kingsrød – HB Ginger Spice / Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Sanne Sørlie – Spending Record /Drøbak Rideklubb
Marie Skei – Chapmans Lupo / Steinkjer Rideklubb
Ine A. Tjønnvåg- Nørlunds Werona / Arendal og Grimstad Rideklubb
Emelie Østbø – My Irish Luck / Soma Ryttersportsklubb

Hjemmereserve: Thelma Knudsen / Bergen Rideklubb

Children:
Hanna Cecilie Wicklund – Winsor C/Bærum Rideklubb
Fanny B. Marksten – Galipoli /Sørkedalen Rideklubb
Synne Marit Eide – Uppy Girl / Dikemark Ride- Og Fritidskl
Mira Høidal – Zora / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Tova Rugland – Une Peu D`amour / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Alexandra Strand – Equinox / Sørkedalen Rideklubb

Hjemereserve: Therese H. Blickfelt / Haugesund Rideklubb

Junior:
Frederik B. Seim/Chelino /Bergen Rideklubb
Julie Bergem/ Fatum van de Vrombautshoeve /Drammen Og Omegn Rideklubb
Kine Knutsvik/ Capoeira Z /Sola Rideklubb
Synne Ljosland/Hope / Arendal og Grimstad rideklubb
Karoline Arctander/Wonderfull S / Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Emilie Bjoner/Auberville / Fredrikstad og Omegn Rideklubb

Hjemmereserve: Hanne Maren Helgedagsrud/ Solør Rideklubb

Young Rider:
Cathrine Tonna/Chacez /Sørkedalen Rideklubb
Cathrine B. Tholo/Jumping so easy / Soma Ryttersportsklubb
Dorthe Jørgensen/Show off / Kongsvinger Og Omegn Rideklubb
Pål Flam /Jean Darc/Arendal og Grimstad Rideklubb
Vilde Wiik Terum/ General van de Nachtegaele / Drammen Og Omegn Rideklubb
Nadja Havnegjerde/Libel/Come on Done / Sula Rideklubb

U25:
Emely Paulsen/Chatinus / Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Maia S Rosholm /Quid De Talma /Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Caroline Thorvaldsen/Impala / Moss Rideklubb
Margrethe Hartmann/ Laeticia /Bærum Rideklubb
Michelle Perryman/Al Bundy / Drammen Og Omegn Rideklubb
Cathrine Jerring/ Bellano van de Bosbeek  / Bærum Rideklubb