Nyheter

Uttak Nordisk mesterskap sprang Publisert: 14.06.2016,  Sist endret: 14.06.2016

Vi gratulerer følgende ryttere med uttak til Nordisk mesterskap sprang i Ypaja 28.juni – 3.Juli.

Ponni kat 2:
Victoria Celin Dalen/Nørlunds Werona /Arendal og Grimstad rideklubb
Nora Fredriksen / Drummiller Prince/Drøbak Rideklubb
Sander William Egeberg Hansen /Marco Charfilo /Arendal og Grimstad rideklubb
Jenny Krogsæter /NightLady /Drøbak Rideklubb
Marie Skei /Chapmans Lupo/Steinkjer Rideklubb

Kat 1:
Victoria Berg /Carnhill Diamond/Arendal og Grimstad rideklubb
Ada Alette Braaten/Elle Birken / Drøbak Rideklubb
Sanne Sofie Høilund /Lucky/Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Sofie Rød /Silvia/Soma Ryttersportsklubb
Mia Sannes /Grangview Ice Man/Grenland Ryttersportsklubb
Sanne Sørlie/ Oldrock Megan /Drøbak Rideklubb
Hjemme res: Anneken Thorkildsen/Carrenhill Clover /Soma Ryttersportsklubb

Children:
Ada Alette Braaten / Røyds Payday/ Drøbak Rideklubb
Hannah Fossan /Dion /Rogaland Rideklubb
Mira Høidal /Shelby/Zora /Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Maria Louise Kingsrød / Feloetsghe V/D Rhamdiahoeve/Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Tova Rugland /Cupido Z/Sandnes Og Jæren Rideklubb
Hanna Cecilie Wicklund /Tiffany/Bærum Rideklubb
Hjemme res: Ida Neumann Snersrud /Mullaghdrin Jet /Konglungen Rideklubb

Junior:
Charlotte Backe/Landio / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Karoline Lien/Castlefield Jess /Drammen Og Omegn Rideklubb
Synne Ljosland/Hope / Arendal og Grimstad Rideklubb
Maren Nygård Olsen/Herbath /Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Erik Preben Strand/Indoletto /Sørkedalen Rideklubb Oslo
Lisa Ulven/ Didi De Goedereede/Mid Summer nights dream/ Bærum Rideklubb
Hjemme res: Lena Amalie Knutsen/Emilia Jolie JB /Sandnes Og Jæren Rideklubb

Young Rider:

Martine Dyngeland/Douglas Hill /Nannestad Hestesportklubb
Pål Flam/Bobby Balou / Arendal og Grimstad Rideklubb
Cathrine Jerring/Cést Moi /Bærum Rideklubb
Nadja Johansen/Naomi /Ullensaker Rideklubb
Cathrine B. Tholo/Jumping so easy /Soma Ryttersportsklubb
Caroline L. Østereng/Storm 16 /Arendal og Grimstad Rideklubb
Hjemme res: Siri Wickstrøm / Chalan/ Moss Rideklubb

U25/Senior
Silje Ludvigsen/Babouche vh Koningshof /Grenland Ryttersportsklubb
Silje Marksten/Nanra /Sørkedalen Rideklubb Oslo
Adeleine Mazarino/Gini Van Het Broekdal /Drammen Og Omegn Rideklubb
Emely Paulsen/Cassio 14 /Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Siril Sønsteby/Giga Star De Tiji /Bærum Rideklubb
Hege Tidemandsen/Carvis / Solør Rideklubb