Nyheter

Uttak Nordisk mesterskap sprang Drammen 27.juni – 1.juli Publisert: 11.06.2018,  Sist endret: 11.06.2018

Vi gratulerer følgende ekvipasjer med uttak til Nordisk mesterskap i Drammen 27.juni -1.juli.

Ponni Kat 2:
Victoria Kingdom- Clark /Kantje’s Wilson / Grenland Ryttersportsklubb
Madeleine Berheim Skår /My Irish Luck / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Julie Askim Petersen /Carnhill Jess / Drammen Og Omegn Rideklubb
Mathea Omberg Christiansen /HB Ginger Spice / Drøbak Rideklubb
Fanny Carine Bærø /Master Bob / Sylling Rideklubb
Nathalie Heltzen / Magnum PI / Hasle Hestesportsklubb

1. Hjemme reserve:
Synne Hegle Kvalvik / Bøgelunds Sarina / Trondheim Rideklubb

Ponni Kat 1:
Madelene Lien / Javas Lady Bug / Drammen og Omegn Rideklubb
Julie Linaae /Coolattin Red Arrow / Bærum Rideklubb
Isabelle Erevik Olsen /Runehøjs Rocco / Follo Hestesportklubb
Martine Mariero Moe /Sunny’s Heart / Drammen og Omegn Rideklubb
Kamilla Irene Li / Vognmandgardens Tornado / Sandnes Og Jæren Rideklubb

Children:
Mathea Omberg Christiansen /Cocu SB Z / Drøbak Rideklubb
Noah Larsen /Diamond 2000 Z / Arendal og Grimstad Rideklubb
Thea K Gulliksen /Pokerface / Ålesund Rideklubb
Dina A. Myrebøe Mariante /Coppola / Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Ylva Høidal /Three Cheers / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Sicilia M. Kleppe Jesinsky /Elanca / Jarlsberg og Melsom Rideklubb

Junior:
Emelie Østbø / Unicorn’s Royal Diva / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Emilie Moe /Confidence / Soma Ryttersportsklubb
Ingrid Gjelsten /Violetta D / Drammen og Omegn Rideklubb
Maria Louise Kingsrød / Clarkes Ferro/Feloetsghe VD Rhamdiahoeve/Urioso De Laume/
Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Cathrin Muri / Gini Van Het Broekdal / Drammen Og Omegn Rideklubb
Ada Braaten Johnsen / Quarrycrest Reflection /Drøbak Rideklubb

1. Hjemme reserve:
Sanne Sørlie/Evita H / Drøbak Rideklubb

Unge ryttere:
Emma Brauti /Show off / Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Martine Eknes Hegna / Zoraya 7 /Drammen Og Omegn Rideklubb
Mathilde Kristine Kalland /Estolga / Grenland Ryttersportsklubb
Lisa Ulven / Didi De Goedereede/Mid Summer Nights Dream/ Bærum Rideklubb
Amalie Marki Drivenes /Elmegaardens Artos / Sørlandsparken Rideklubb
Erik Preben Strand /Indoletto / Drammen Og Omegn Rideklubb

1.Hjemme reserve:
Mia Marlene Jensen /Vong’s Bernice/ Fredrikstad og Omegn Rideklubb

X