Nyheter

Uttak Nordisk Mesterskap sprang Publisert: 12.06.2017,  Sist endret: 19.06.2017

Følgende ryttere er tatt ut til Nordisk mesterskap for sprang i Hammarø (SWE) 28.juni-2.juli.
Alle må bekrefte sin plass innen 13.juni til heidi@rytter.no.

For ponni kat 3 arrangeres det en åpen klasse. Ekvipasjen må være kvalifisert i henhold til regleverket. ( og være 13.år).
Nathalie Heltzen / Doonees Fun Fair / Hasle Hestesportsklubb

Ponni Kat 2:

Madeleine Berheim Skår – My Irish Luck / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Synne Hegle Kvalvik – Bøgelunds Sarina / Trondheim Rideklubb
Celin Inez Currie – What A Dude / Arendal og Grimstad rideklubb
Nora Fredriksen – Drummiller Prince / Drøbak Rideklubb
Victoria Kingdom-Clark – Kantje’s Wilson / Grenland Ryttersportsklubb
Embla Aske Jacobsen – Master Bob / Elverum Rideklubb

Ponni Kat 1:

Andrea Bech – BB Elle Birken / Drøbak Rideklubb
Sanne Sofie Høilund – Lucky / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Mia Lund Sannes – Grangview Ice Man / Grenland Ryttersportsklubb
Sanne Sørlie – Oldrock Megan / Drøbak Rideklubb
Lisa Holmsen – Smokin Dan / Bærum Rideklubb
Madeleine Lien – Javas Lady Bug / Drammen Og Omegn Rideklubb

Reserve: Victoria Larios /Carnhill Diamond / Arendal og Grimstad rideklubb

Children:

Martine Mariero Moe – Anderida Anica / Drammen Og Omegn Rideklubb
Rikke Budsberg – Dalbæks Laguna / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Hannah Fossan – Dion / Rogaland Rideklubb
Rikke Johannessen – Liberty / Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Victoria Celine Dalen – Jovial Hastak / Arendal og Grimstad rideklubb
Celin Aardahl Kleppe /Three Cheers / Halden Rideklubb

Reserve: Kristin Østerhus /Carotino / Ålgård Rideklubb

Juniorer:

Ada J. Braaten/Elle Dorado / Drøbak Rideklubb
Mathilde Kalland/Tulipan / Grenland Ryttersportsklubb
Erik P Strand/Indoletto / Drammen Og Omegn Rideklubb
Lisa Ulven/ Mid Summer Nights Dream/ Zydoctro VD Kapel/ Didi De Goedereede / Bærum Rideklubb
Maria Louise Kingsrød/Clarks Ferro / Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Emma Brauti/Show Off / Jarlsberg og Melsom Rideklubb

Reserve: Charlotte Backe/Celic / Fredrikstad og Omegn Rideklubb

Young rider:

Nadja Havnegjerde/ Dynamique DML /Sula Rideklubb
Synne Ljosland/Hope / Arendal og Grimstad rideklubb
Vilde W Terum/ General van de Nachtegaele /Drammen Og Omegn Rideklubb
Caroline L. Østereng/Storm 16 / Arendal og Grimstad rideklubb
Karoline Lien/ Castlefield Jess /Drammen Og Omegn Rideklubb
Nadja Johansen/Naomi / Ullensaker Rideklubb

Reserve: Siri Wickstrøm/Chalan / Moss og Omegn Hestesportklubb

U25:
Sandra Corell /Bluegirl / Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Pål Flam /Carson Copy SB /Arendal og Grimstad Rideklubb
Johan Sebastian Gulliksen /David Guetta /Drammen og Omegn Rideklubb
Solveig F. Newermann /Wodka / Kolnes Rytterklubb
Anna Stangeland /Niveau / Sandnes Og Jæren Rideklubb
Siri Wickstrøm /Chalan /Moss og Omegn Rideklubb

Reserve: Siril Sønsteby /Giga Star De Tiji /Bærum Rideklubb