Nyheter

Uttak til Nordisk Baltisk Mesterskap 2017 i dressur Publisert: 20.06.2017,  Sist endret: 28.06.2017

Vi gratulerer følgende ekvipasjer med uttaket til Nordic Baltic Championship i dressur i Hammarö, Sverige den 29. juni – 2. juli 2017.:

PONNI KAT I (i alfabetisk rekkefølge):
Anine Mørch Aas/Vestenås Padova Nova Solberg rytterklubb
Kristiane Askim Hillern/Untouchable Tanum rideklubb
Carmen Grønvold Johannessen/Davidoff Solberg rytterklubb
Hedda Aam Opheim/Dancer 94 Solberg rytterklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Camilla Sønsteby Holen/Valerio Skedsmo rideklubb
2. Dina Ødegård-Martinsen/Beukenhof’s Ricardo Nes rideklubb
3. Madelen Olsen/Schermeer’s Hof Simba Sarpsborg og Omegn rideklubb
PONNI KAT II (i alfabetisk rekkefølge):
Ingeborg Cecilie Engebretsgård/Micis Napoleon Hedemarken rideklubb
Thea Hallerud Lindell/Goshen Lommedalen kjøre- og rideklubb
Marie Schilbred/JoJo Zefine Oppdal hestesportsklubb
Mali Vigre Vølstad/Eponas Brenin Mathrafal Sandnes og Jæren rideklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Carmen Grønvold Johannessen/Contiki II Solberg rytterklubb
2. Hedda Aam Opheim/Septun Solberg rytterklubb
JUNIOR (i alfabetisk rekkefølge):
Christine Falbach/Ravell’s Herkules Moldegård ryttersportsklubb
Elisabeth Struve Fjornes/Maserati III Tanum rideklubb
Mathilde Merethe Klaesson/Sandbæks Rio-El Skedsmo rideklubb
Stine Olsen Lund/Ravell’s Hexia Soma ryttersportsklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Malene Broholm Nielsen/Wik’s Lewis Tanum rideklubb
2. Helen Richvoldsen Aasvangen/President’s Cubald Borge rideklubb
3. Emma Mortensen/Domino III Åsane rideklubb
UNGRYTTER (i alfabetisk rekkefølge):
Alexandra Andresen/Empire B (Borencio reservehest) Tanum rideklubb
Helene Liholt Gulli/Tobajo Picez (Aathens Amon reservehest) Halden rideklubb
Mathilde Nilseng Mellerud/River Dance II Borge rideklubb
Ingrid Hagman Rimestad/Østersøens Don Juan Nærbo rideklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Kristin Lie Aas/Danois Grenland ryttersportsklubb
2. Vilde Antonsen/Don Dino Tønsberg og Omegn rideklubb
3. Thea Katarina Bråten/Solitär Hedemarken rideklubb
U25:
Jenny Holthe Rognes/Østergaard’s Eros (meldt forfall) Tanum rideklubb
Senior:
Ellen Birgitte Farbrot/Tailormade Tahennya Skedsmo rideklubb
Stine Gøtesen/Danilla Tønsberg og Omegn rideklubb
Louise Almlund Løkken/Mr Gold G  Oppdal hestesportsklubb
X