Nyheter

Uttak EM Children/Junior/Ungryttere i dressur, feltritt og sprang i Fontainebleau, Frankrike Publisert: 12.06.2018,  Sist endret: 15.06.2018

Norges Rytterforbund har tatt ut følgende ekvipasjer til EM CH/JR/UR i dressur, feltritt og sprang  i Fontainebleau, Frankrike 8. – 15. juli 2018:

 

DRESSUR:

 Children:
 Emma Løkken/Katholm’s Minot  Oppdal Hestesportsklubb
Junior:
Julia Hammer/ Vimogårdens Ricca Donna Skedsmo rideklubb
Mathilde Merethe Klaesson/ Sandbæks Rio-El Skedsmo rideklubb
Siri Thelle Tønnessen/ Bonifatius 8 Tanum rideklubb
Ungryttere:
Christine Falbach/Ravell’s Herkules Moldegård ryttersportsklubb
Marie Hoff /River Dance II Tønsberg og Omegn rideklubb
Cathrine Oppegaard/Arion V ‘T Heemskind (Smedegaardens Lucia reservehest) Borge rideklubb
Kaja Rokstad/ Danisco for U Hedemarken rideklubb
Reserver (i prioritert rekkefølge):
1. Marie Håland/Werdell Sandnes Og Jæren Rideklubb
2. Stine Olsen Lund/Ravell’s Hexia Soma ryttersportsklubb

FELTRITT:

Junior:
Emilie Lindgren Laumann/Heinsgårdens Chillo Ullensaker rideklubb

SPRANG:

Children:
Det er besluttet å ikke sende noen ryttere til EM for children i år dessverre. Dette i henhold til sportsplan og sportslig vurdering.
Junior:
Emelie Østbø / Unicorn’s Royal Diva Sandnes Og Jæren Rideklubb
Cathrin Muri / Gini Van Het Broekdal Drammen Og Omegn Rideklubb
Ingrid Gjelsten /Violetta D Drammen Og Omegn Rideklubb
Maria Louise Kingsrød / Clarkes Ferro/Feloetsghe VD Rhamdiahoeve/Urioso De Laume Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Emilie Moe /Confidence Soma Ryttersportsklubb
1.Hjemme reserve:
Sanne Sørlie/Evita H Drøbak Rideklubb
Ungryttere: 
Emma Brauti /Show off Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Martine Eknes Hegna / Zoraya 7 Drammen Og Omegn Rideklubb
Erik Preben Strand /Indoletto Drammen Og Omegn Rideklubb
Lisa Ulven / Didi De Goedereede/Mid Summer Nights Dream Bærum Rideklubb
Karoline Lien /Castlefield Jess Drammen Og Omegn Rideklubb
1.Hjemme reserve:
Amalie Marki Drivenes /Elmegaardens Artos Sørlandsparken Rideklubb

 

X