Stevnestart

GK kontakt rytterkrets

Kontaktpersonene kan svare på spørsmål om Grønt kort fra klubber og medlemmer. De kan også hjelpe deg som arrangør med praktiske tips, og med å finne kursholdere.

Kontaktpersonene skal også registrere kursholdere for KR I-kurs og Sikkerhetskurs, og få beskjed om når det planlegges kurs, slik at disse har oversikt over hva som skjer i din krets.

Grønt kort kontaktene i krets utnevnes i samarbeid med adminstrasjonen i NRYF

Tina Solbakken Aust – Agder tina.solbakken@gmail.com 92833387
Elin Hilling Buskerud ehilling76@gmail.com
92484084
Ellen Sverdrup Finnmark ellensverdrup67@gmail.com 99594056
Nasrin Håkonsen Hedmark nasrin@pathfinder.no 97698068
Hege Røed Hordaland hegeroed63@gmail.com 91621924
Arnt Ove Bjerkås Møre og Romsdal aobjerka@online.no 40452049
Vibeke Rishaug Nordland vibrishaug@hotmail.com 99227344
Styret i Nord-Trøndelag Rytterkrets Nord-Trøndelag Ntryk@hotmail.com 92834876
Øydis Uthberg Oppland oydisuthberg@hotmail.com 95037719
Liv Haug Oslo og Akershus liv.haug@hotmail.com 98600856
Stine Frigård Oslo og Akershus sfrigard@online.no 41104182
Kai Hansen Rogaland Kaihans3@gmail.com  90673380
Styret Sogn og Fjordane lucinda@lyheim.net 97164852
Else Pettersen Sør-Trøndelag else.marit.pettersen@gmail.com 90012767
Torbjørg Antonsen Telemark og Vestfold torbjorg.antonsen@sf-nett.no 41201281
Heidi Holthe Telemark og Vestfold heidi.holthe@hotmail.com 90045743
 Mia Eggum Troms mia@harstadhestesportsenter.no  93635437
Lotti K. Løvhaug Vest-Agder lotti@torp-gard.no 98063581
Maria Lehman Østfold marialehmann92@hotmail.com 45234175

 

X