Stevnestart

GK kontakt rytterkrets

Kontaktpersonene kan svare på spørsmål om Grønt kort fra klubber og medlemmer. De kan også hjelpe deg som arrangør med praktiske tips, og med å finne kursholdere.

Kontaktpersonene skal også registrere kursholdere for KR I-kurs og Sikkerhetskurs, og få beskjed om når det planlegges kurs, slik at disse har oversikt over hva som skjer i din krets.

Grønt kort kontaktene i krets utnevnes i samarbeid med adminstrasjonen i NRYF

Tina Solbakken Aust – Agder tina.solbakken@gmail.com 928333387
Ingar Nilsen Buskerud ingar.nilsen@gmail.com 48288882
Ellen Sverdrup Finnmark ellensverdrup67@gmail.com 99594056
Nasrin Håkonsen Hedmark nasrin@pathfinder.no 97698068
Hege Røed Hordaland hegeroed63@gmail.com 91621924
Arnt Ove Bjerkås Møre og Romsdal aobjerka@online.no 40452049
Marita Hammernes Nordland hammerne@online.no 976 42 473
Gunn-Eva Killingberg Nord-Trøndelag valumhest@gmail.com 90137657
Øydis Uthberg Oppland oydisuthberg@hotmail.com 95037719
Liv Haug Oslo og Akershus liv.haug@hotmail.com 98600856
Stine Frigård Oslo og Akershus sfrigard@online.no 41104182
Signe Lise Bjelland Rogaland signe-lise@hotmail.com
Rikke Mowinckel Sogn og Fjordane rikmow@hotmail.com
Else Thorstensen Sør-Trøndelag else.thorstensen@gmail.com 90012767
Torbjørg Antonsen Telemark og Vestfold torbjorg.antonsen@sf-nett.no 41201281
Heidi Holthe Telemark og Vestfold heidi.holthe@hotmail.com 90045743
Troms
Lotti K. Løvhaug Vest-Agder lotti@torp-gard.no 98063581
Maria Lehman Østfold marialehmann92@hotmail.com 45234175