Rytterkretser

Klubber i Hordaland

En oversikt over klubbene i Hordaland Rytterkrets finner du under.

Oppdateringer / endringer kan sendes iril.helen@gmail.com
Navn e-post adresse Nettside
Alvøen Rideklubb alvoen.rideklubb@gmail.com www.rideklubben.no
Askøy Rideklubb post@askoyrideklubb.no www.askoyrideklubb.no
Austevoll Rideklubb birgitta.norberg815@gmail.com Nettside
Bergen Nord Ride og Kjøreklubb an-je6@online.no
Bergen Rideklubb post@bergen-rideklubb.no www.bergen-rideklubb.no
Bjørgvin Dressurklubb justynalipinska@hotmail.com
Bømlo Hestesportsklubb tove.aasheim@haugnett.no
Epona Rideklubb eponarideklubb@hotmail.com www.eponarideklubb.wordpress.com
Fana Hestesportsklubb fanahestesportklubb@yahoo.com
Fusa Hestesportlag fusahestesport@gmail.com www.fusahestesportlag.no
Gustur Islandshestlag gustur.islandshestlag@gmail.com www.gustur.123hjemmeside.no
Hardanger hestalag – Riding siri.stuve88@gmail.com
Indre Hardanger Rideklubb mo9ca@hotmail.no
Lysefjorden Ride og Kjøreklubb lysefjordenrkk@gmail.com
Meland Ride og Kjøre Klubb melandrideogkjoreklubb@gmail.com
Moldegaard Ryttersportsklubb moldegaardrsk@gmail.com Nettside
Nordhordland Hestesportklubb nordhordlandhest@hotmail.com
Osterøy Fjordhestlag fjordhestlag@hotmail.no
janneseilen@hotmail.com
www.fjordhestlag.no
Radøy Hestesportklubb lisbeth_fryd@hotmail.com
Rosendal Rideklubb post@rosendal-rideklubb.no www.rosendal-rideklubb.no
Sagvåg/Litlabø Rideklubb marg-ot@online.no
Skinfakse Rytterklubb skinfakserytterklubb@hotmail.com
Sotra Rideklubb gunkaris@hotmail.com http://sotrahest.net/omoss.php
Stend og Midthordland Hestesportslag midthordlandhestesportlag@gmail.com
Stord Hestesportlag Stord.Hestesportlag@sklbb.no
Sveio Rytterlag heidireine@gmail.com
Sætregården Hestesportsklubb saetregaarden@hotmail.com
Tjernagel Rideklubb catuhennig@hotmail.com www.-tjernagel-rideklubb-.piczo.com
Tysnes Hestesportslag thsl.okonomi@gmail.com
Valen Ride og Kjøreklubb sivalfa@hotmail.com http://valenrideogkjoreklubb.no/
Voss Køyre-og Rideklubb saritakristine@live.no
Øystese Ride- køyreklubb oystese.rideklubb@lag.kvam.no www.oysteserideklubb.dinstudio.no
Åsane Rideklubb styre.aasanerk@gmail.com http://www.asanerk.no/

Rytterkretser