NRYF

Administrasjon

For å se hvilke ansvarsområder som ligger under de ulike personene og stillingene, så kan du trykke på navnet for mer informasjon.

Generalsekretariat
Ellen Karoline Damhaug Scheel Generalsekretær 9066 2210 ellen@rytter.no
Stab   
Charlotte Grüner  Administrasjonskoordinator 2289 5979 charlotte@rytter.no
Økonomi
Mesud Burzic Avdelingsleder / Økonomisjef 9249 2475 mesud@rytter.no
Informasjon   
Geir Andre Dalhus  Avdelingsleder / Informasjonssjef 9388 1786 geir@rytter.no
Trine Meiningen Redaktør Hestesport 4662 6706 trine@rytter.no
Rebecca Mender Digital redaktør 9168 0531 rebecca.mender@rytter.no
Pia Henriksen Redaksjonskoordinator 4662 1995 pia@rytter.no
Organisasjon og utvikling   
Kjell Myhre Avdelingsleder / Utviklingssjef 9344 1240 kjell@rytter.no
Andreas Juelsen Koordinator Heste- og rytterlisens 2102 9655 andreas@rytter.no
Tine Skoftedalen Fossing Bredde- og rekrutteringskonsulent 2289 5690 tine@rytter.no
Kirsten Arnesen Utdanningskonsulent 9095 1394 kirsten@rytter.no
Wenche Alm Teknisk Personell 9320 9475 wenche@rytter.no
Jorun Reikvam HorsePro-ansvarlig 9880 0750 jorun@rytter.no
Sport
Nina Johnsen Avdelingsleder / Sportssjef 4523 2211 nina@rytter.no
Heidi Nässelqvist Sportskoordinator Sprang 4816 0089 heidi@rytter.no
Turid Løken Sportskoordinator Dressur og Feltritt 9203 5485 turid@rytter.no
Ingeborg Simensen Fagkonsulent Funksjonshemmede /
Landslagsleder Para-dressur
9970 4877 ingeborg@rytter.no
Wenche Alm Sportskoordinator Kjøring,
Voltige, Distanse, Islandshest og
Mounted Games
9320 9475 wenche@rytter.no
Siri Evjen Grenkoordinator Sprang, Dressur og Feltritt 9086 8300 siri.evjen@rytter.no