Nyheter

Nordisk Baltisk mesterskap i dressur og para 2016 Publisert: 23.06.2016,  Sist endret: 23.06.2016

Vi gratulerer følgende ryttere med uttaket:

 Ponni – kategori I

 Camilla Sønsteby Holen Valerio Skedsmo Rideklubb
 Carmen Grønvold Johannessen Davidoff Solberg Rytterklubb
 Hedda Aam Opheim Dancer 94 Moss Rideklubb
 Sahra Edseth Solbakken Valerossi Skedsmo Rideklubb
Reserve:
Hedda Aam Opheim Septun (reserve for seg selv) Skedsmo Rideklubb
Tuva Hansen Odbjergs Bordeaux Tanum Rideklubb
Madelen Olsen Reality We Solberg Rytterklubb

Ponni – kategori II

 Kristiane Askim Hillern Milan Tanum Rideklubb
 Emilie Næss Enets Lucas Toten Hestesportsklubb
 Marie Schilbred Jojo Zefine Trondheim Rideklubb
 Siri Tønnesen Joanna Tanum Rideklubb
Reserve:
 Hedda Aam Opheim Septun Skedsmo Rideklubb
 Carmen Grønvold Johannessen Contiki Solberg Rytterklubb

 Junior

  Elisabeth Fjornes Maserati Tanum Rideklubb
 Stine Olsen Lund Ravells Hexia Kolnes Rytterklubb
 Andrea Kring Pedersen Ansgårds Amulett Sørlandsparken Rideklubb
 Marie Hoff Fürstenfrau af Hvarre Tønsberg og Omegn Rideklubb
Reserve:
 1. Signe-Christine Forberg Lillerud Højmarks Afrodite Tønsberg og Omegn Rideklubb
 2. Nora Dal  Gerswin du Loing Ellingsrud Rytterklubb

 

Unge ryttere

 Alexandra Gamlemshaug Andresen IPS Don Massimo Tanum Rideklubb
 Helena Liholt Gulli Aathens Amon Halden Rideklubb
 Anna Lauring Stall K’s Roosenstein Tanum Rideklubb
 Nora Tysnes Aquila Foldager Tanum Rideklubb
Reserve:
 Carina Hagen Nordmarken Sir Apollo Tønsberg og Omegn Rideklubb
 U 25
 Catharina Lorentzen Lund Helios Tanum Rideklubb

Senior

Stine Gøtesen Danilla Tønsberg og Omegn Rideklubb
Louise Almlund Løkken Mr Gold Oppdal Hestesportsklubb

Para-dressur (funksjonshemmede)

 Jens Lasse Dokkan (grad 1a) Heiberg Hasle Hestesportsklubb
 Anita Hennie Johnsen (grad 3) Lindegaards Lucky Trøndelag Hestesportsklubb
 Rachel Legreid (grad 4) Legato E Sørlandsparken Rideklubb
 Heidi Løken (grad 4) Armano Tanum Rideklubb
 Stine Skillebekk (grad 4) Cali Asker Rideklubb