Nyheter

Kvalifisert cuper Kingsland Oslo horse show Publisert: 02.10.2018,  Sist endret: 04.10.2018

Følgende ryttere har kvalifisert seg gjennom cuper til Kingsland Oslo horse show som arrangeres fra 11-14.oktober på Telenor Arena.
Arrangøren sin nettside finner du her.

Agria Dyreforsikring cup kat 2:
Carmen Andrea Viskjer-Rød  – Grenland Ryttersportsklubb
Nathalie Heltzen – Hasle Hestesportsklubb
Thea Gunleksen  -Grenland Ryttersportsklubb
Oda Therese Oddsen – Sandnes og Jæren Rideklubb
Pernille Lunde – Arendal og Grimstad Rideklubb
Ingrid Sandhei Bjørklund – Polarsirkelen Hestesportklubb
Rasmus Aasland – Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Sunniva Reikvam -Drøbak Rideklubb

Last chance kat 2:
Emmeline Pedersen – Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Valentina Overå -Hønefoss og Ringerike Rideklubb

Kingsland Oslo horse show cup kat 1:
Leah Celine Møller – Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Mina Benedicte Brinchmann – Bærum Rideklubb
Nils Anders Lervik – Drøbak Rideklubb
Sofie Aicha Andersen – Drøbak Rideklubb
Maia-Lykke Knutsen – Arendal og Grimstad Rideklubb
Sandra Roarsen Haugen – Trøndelag Hestesportsklubb
Kamilla Irene Li – Sandnes og Jæren Rideklubb
Nora Fredriksen – Drammen og Omegn Rideklubb
Hedda Bergseth Aaboen- Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Nathalie Heltzen – Hasle Hestesportsklubb
Emilie Kvevik – Rogaland Rideklubb
Hannah Synnøve N. Nyhaug – Grenland Ryttersportsklubb

Last chance kat 1:
Madeleine Berheim Skår – Sandnes Og Jæren Rideklubb
Mathea O Christensen – Drøbak Rideklubb

NRYF Ungdomscup for junior og unge ryttere: 
Emelie Østbø – Sandnes og Jæren Rideklubb
Patric A. Sande -Tønsberg og Omegn Rideklubb
Fredrik Berg Seim -Skogan Rideklubb
Henny Gitlesen -Sandnes og Jæren Rideklubb
Rikke Budsberg -Sandnes og Jæren Rideklubb
Tova Rugland -Sandnes og Jæren Rideklubb
Karoline Torsvik Nielsen – Bergen Rideklubb
Birgitte Emilie Meier -Fana Hestesportsklubb

Sprangsportens venner cup:
Silje Ludvigsen – Grenland Ryttersportsklubb
Karina Hovland – Soma Ryttersportsklubb
Hege Cecilie Tidemadsen -Solør Rideklubb
Nicholai Lindbjerg -Trondheim Rideklubb
Amalie Steen Hegre – Sandnes og Jæren Rideklubb
Ingrid Helene Løes -Trøndelag Hestesportsklubb
Silje Marksten – Sørkedalen Rideklubb
Kaja Stenslet Johansen – Søndre Nordstrand Rideklubb
Vilde Wiik Terum -Drammen og Omegn Rideklubb
Patric A. Sande – Tønsberg og Omegn Rideklubb
Amalie Bloch-Johnsen -Soma Ryttersportsklubb
Malin Betten Hansen -Skien Rideklubb
Emilie S. Bjoner -Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Karoline Torsvik Nielsen – Bergen Rideklubb
Marthe M. Rønningen – Grenland Ryttersportsklubb

Felleskjøpet Champion cup:
Vilde Gudøy Eggesvik -Moss og Omegn Hestesportklubb
Silje Hatlevik -Stord Hestesportlag
Oda Tobiassen – Soma Ryttersportsklubb
Henriette Andersen – Bergen Rideklubb
Hannah Stærkebye -Drammen Ryttersportsklubb
Marie Vestnes -Ålesund Rideklubb
Tiril Schøyen -Drøbak Rideklubb
Marte Furuheim -Polarsirkelen Hestesportklubb
Martine Broch Granum -Sørlandsparken Rideklubb
Andrea Rygvold -Verdal Og Omegn Rideklubb
Line Brusletto -Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Karoline Arctander -Larvik og Sandefjord Rideklubb
Annette Danielsen -Hønefoss og Ringerike Rideklubb
Rebecca Aimee Aas Vangen -Rogaland Rideklubb
Erica Jørgensen Øien -Mosjøen Kjøre- og Rideklubb
Benedicte Westberg -Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Marthe Grønnslett- Trøndelag Hestesportsklubb
Håvard Langøy Sunde -Ålesund Rideklubb
Maria Schiller Tønnesen -Sørum Hestesportsklubb
Pia Isabella Løvås Roth -Rogaland Rideklubb

X