Spesialtilbud fra Tun Forlag til NRYFs medlemmer

Tilbudet gjelder kun uke 7 og 8

I disse dager ønsker mange å bli best!
Enten det er VM på ski eller i Arctic Equestrian Games (AEG). Og for oss andre, er både AEG og VM en stor og underholdende fest. Tun Forlag gir i denne anledning medlemmer av Norges Rytterforbund et tilbud som kan forbedre deg som rytter og hesteeier.

I Øvelser for sprang og feltritt presenterer bidragsyterne Yogi Breisner, Pippa Funnell, Jane Holderness-Roddam m.fl. sine beste treningsråd. De gir også innblikk i treningsfilosofiene som har brakt dem til topps.
Veil pris er 399,- Medlemstilbud i uke 7 og 8 er 199,-! Du sparer 200,-!

Boka Halthet hos hest har Anne Buvik (redaktør i Hestesport) gitt terningkast 6!
Veil pris er 379,- Vi gir medlemmer i NRYF maks rabatt i uke 7 og 8, så du får boka til 332,-

Ekstra tilbud!
Kjøper du begge bøkene, får du Hestealmanakken 2011 på kjøpet. Den koster normalt 298,-Det er mye igjen av året, og hestealmanakken er et veldig godt noteringsverktøy for både ryttere og hesteeiere - enten du har en eller flere hester.

Når du bestiller disse bøkene, så send en mail til bestilling@tunforlag.no, og oppgi abonnementsnummeret som står på adresseetiketten på Hestesport.

 

   

 
);